• WIELKANOCNA PRZYGODA W WIKTOROWIE

W Wielki Czwartek, tuż przed Świętami Wielkanocnymi Liski oraz Biedronki spędziły czas na zabawach oraz warsztatach o tematyce świątecznej. Przedszkolaki swoją przygodę w Wiktorowie rozpoczęły zabawnym krótkim seansem filmowym, który wprowadził wszystkich w radosny oraz świąteczny nastrój. Kolejno wszyscy udali się na warsztaty gipsowe, gdzie dzieci wykonały kolorowego zajączka. Kolejnym punktem programu była sala zabaw z kolorowymi kulkami oraz dmuchańcami. Nieco zmęczeni ale nadal pełni energii i chęci do dalszej zabawy wzieliśmy udział w tańcach, po czym udaliśmuy się na szukanie kolorowych pisanek. Przedszkolaki miały także okazję wykazania się wiedzą dotyczącą Świąt Wielkanocnych podczas quizu.

• Uzupełniające postępowanie rekrutacyjne

UWAGA RODZICE!!!

Od dnia 02 kwietnia 2024r. rozpoczyna się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne na 23 wolne miejsca do Przedszkola w Piechcinie.

Zapisy trwają do 10 kwietnia 2024r..

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 proszone są o pobranie „ Wniosku o przyjęcie do publicznego przedszkola...” ze strony internetowej placówki: http://przedszkolepiechcin.edupage.org/ w zakładce „Dzieci i rodzice” - „ REKRUTACJA 2024/2025” lub pobranie go w biurze administracji mieszczącym się na parterze budynku przedszkola w Piechcinie przy ul. 11 Listopada 7.

#walkaozdrowiehenia

Przedszkole w Piechcinie melduje wykonanie challengu!

Dziękujemy Przedszkolu nr 2 w Barcinie za nominację

Zasady challengu:

Na początek postu dodajemy obowiązkowo opis: #walkaozdrowiehenia

Każda osoba, firma, instytucja włączająca się do akcji charytatywnej nominuje 3 lub więcej osób, firm, instytucji. Na wykonanie zadania jest 48 godzin.

• Rekrutacja do żłobka

UWAGA RODZICE!!!

Od dnia 11 marca 2024r. będzie przeprowadzone postępowanie rekrutacyjne do Oddziału Żłobkowego w Przedszkolu w Piechcinie.

Postępowanie zakończy się 22 marca 2024r.

Rodziców zainteresowanych prosimy o pobranie „Wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału żłobkowego” ze strony internetowej placówki: http://przedszkolepiechcin.edupage.org/ w zakładce „Dzieci i rodzice” - „ REKRUTACJA 2024/2025” lub pobranie go w biurze administracji mieszczącym się na parterze budynku Przedszkola

• Rekrutacja do Przedszkola

UWAGA RODZICE!!!

Informuję, że od dnia 21 lutego 2024r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do Przedszkola w Piechcinie.

Zapisy trwają do 11 marca 2024r..

• RODO

• Inspektorem Ochrony Danych
        w Przedszkolu w Piechcinie mieszczącym się