• Minione wydarzenia

INFORMACJA

Dyrektor Przedszkola w Piechcinie informuje, że  od dnia 25.05.2020r. do przedszkola mogą uczęszczać dzieci, których rodzice wcześniej zadeklarowali pobyt oraz spełniają kryteria pierwszeństwa określone przez MEN, GIS, MZ.

Rodziców, którzy planują przyprowadzić swoje pociechy w późniejszym terminie  proszę o zgłoszenie   z dwudniowym wyprzedzeniem dyrektorowi placówki.

Proszę zapoznać się z Procedurami  bezpieczeństwa, dotyczącymi  obowiązków rodziców, organizacji pracy przedszkola w podwyższonym reżimie sanitarnym i procedurą na wypadek stwierdzenia podejrzenia zakażenia  stanowiącymi załącznik  do  Zarządzenia nr 11/2020 Dyrektora Przedszkola w Piechcinie z dnia 20.05.2020r..

Wypełnione oświadczenie i deklaracje proszę o zostawienie w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Procedura_bezpieczenstwa_COVID_-_19.docx

Oswiadczenia.docx

Deklaracja_Rodzica(1).docx

Komunikat Burmistrza Barcina

Informacja

Informuję, że odpłatność za dodatkowe godziny dzieci w przedszkolu oraz wyżywienie w przedszkolu i oddziale żłobkowym będzie rozliczane w miesiącu maju. Każdy rodzic zostanie poinformowany telefonicznie, w który dzień może zgłosić się do przedszkola w sprawie rozliczenia.

Intendent

Dudek Lucyna

Drodzy Rodzice, Prawni Opiekunowie!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020r.   w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r. będą obowiązywały nowe        przepisy w sprawie prowadzenia kształcenia na odległość.

Rozporządzenie MEN z  20.03.2020r.

W związku z zaistniałym stanem zagrożenia epidemicznego należność za przedszkole proszę wpłacać na konto bankowe podane poniżej.

Proszę rodziców o telefoniczne kontaktowanie się pod numerem telefonu

52 3837278

w celu uzyskania informacji o kwocie, jaką należy uregulować za wyżywienie, czesne lub dodatkowe godziny.

W tytule przelewu proszę wskazać jaka kwota dotyczy opłaty za wyżywanie, jaka opłaty za dodatkowe godziny za pobyt dziecka w przedszkolu, a jaka opłaty za  czesne w żłobku.

Przedszkole w Piechcinie

42 8167 0008 0000 0677 2000 0450

Drodzy Rodzice! Prawni Opiekunowie!

Zgodnie z decyzją rządu w dniu jutrzejszym tj. 12.03.2020r., ewentualnie  w piątek do przedszkola mogą przychodzić tylko te dzieci, które nie mają zapewnionej opieki.

Od poniedziałku wszystkie placówki oświatowe na terenie kraju zostaną zamknięte na okres 2 tygodni.

Bardzo proszę o poważne potraktowanie problemu, który jest zagrożeniem dla zdrowia i życia. Zadbajmy o siebie teraz. Działajmy profilaktycznie:  unikajmy miejsc pełnych ludzi, przestrzegajmy zasad higieny w szczególności prawidłowego  mycia rąk oraz zasłaniania twarzy podczas kaszlu i kichania ( w tzw. rękaw).

Proszę śledzić stronę przedszkola.

Dyrektor Przedszkola  Katarzyna Tomiczak

Komunikat Burmistrza Barcina

Data:

Dzieci:

12.03.2020

Do żłobka, przedszkoli, szkół są przyprowadzane tylko i wyłącznie te dzieci, dla których nie zdołano zabezpieczyć opieki domowej.

Bezwzględny zakaz obecności dzieci w żłobku, przedszkolach i szkołach.

21.03.2020

22.03.2020

Znalezione obrazy dla zapytania clipart przedszkolak

Dnia 9 listopada 2018r. o godz 945 odbędzie się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Serdecznie zapraszamy rodziców. smiley

A. Westfeld

M. Męczyńska -Konieczka

6 listopad 2018r.

Doroczny bal charytatywny z okazji DNIA POSTACI Z BAJEK poświęcamy mieszkańcom Schroniska dla zwierząt w Inowrocławiu.

Bardzo prosimy o podarowanie niepotrzebnych w domu kocyków oraz zużytych dywaników, które ocieplą psie budy podczas zimy.

Miłym dodatkiem będzie też karma dla psów i kotów.

Już dziś dziękujemy za ofiarność.